GAZPOL Bogdan Sompolski

GAZPOL
Bogdan Sompolski

ul. Łódzka 5/10
50-521 Wrocław

tel. (24h) 71 336-95-01

Vaillant budowlaną marką roku 2020!


Marka Vaillant zwyciężyła w rankingu Budowlanej Marki Roku 2020 w kategorii pomp ciepła. Tytuł Budowlanej Marki Roku jest przyznawany od 2001 roku przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku sp. z o.o. – na podstawie ogólnopolskich wyników badań przeprowadzanych wśród budowlanych firm wykonawczych.

Celem projektu badawczego Budowlana Marka Roku jest wyłonienie najlepszych zdaniem fachowców marek związanych z materiałami budowlanymi. Wskazane przez nich firmy zostają uhonorowane tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach.

Przeprowadzane regularnie w pierwszym kwartale każdego roku badanie pozwala w miarodajny sposób wytypować firmy cieszące się największym uznaniem w branży, a także śledzić zmiany w preferencjach rynkowych odbiorców. Aby wyłonić Laureatów Budowlanej Marki Roku, firma ASM przeprowadziła łącznie 2 779 wywiadów z wykonawcami.

Vaillant wyróżniony Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

Marka Vaillant jest zwycięzcą w segmencie pomp ciepła. Fachowcy ocenili, że to „Marka o najlepszej relacji ceny do jakości”. Firma została ponadto wyróżniona w kategoriach „Marka o najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją” oraz „Marka najczęściej stosowana”.

Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 w kategorii pomp ciepła jest dla nas niezwykle cenny. To bardzo rozwojowa kategoria, rynek pomp ciepła przeżywa obecnie prawdziwy rozkwit, a klienci poszukują sprawdzonych i pewnych rozwiązań. Cieszymy się, że produkowane przez nas urządzenia – energooszczędne, należące do rozwijającego się dynamicznie rynku OZE w Polsce – wyróżniają się jakością i zdobywają ich przychylność. Nagroda jest tym cenniejsza, że jest przyznawana na podstawie spontanicznych wskazań fachowców

mówi Mariusz Stec,
dyrektor marketingu i szkoleń, Vaillant.

To już kolejny rok, kiedy marka Vaillant znalazła się w przygotowanym przez ASM rankingu. Laureatami tego zestawienia zostaliśmy również w 2014, 2016 oraz 2017 roku. Zarówno tegoroczne, jak i poprzednie wyróżnienia dowodzą słuszności strategii firmy stawiającej na jakość produktów i silne wsparcie naszych partnerów. Jednocześnie jest to dla nas czynnik motywujący do dalszej pracy na rzecz firm partnerskich i klientów końcowych.

GAZPOL
Bogdan Sompolski

ul. Łódzka 5/10
50-521 Wrocław

tel. (24h) 71 336-95-01

Zmień piec - kawka plus

Realizujemy kotłownie z kampanii „Wrocław bez smogu”.

Dowiedz się więcej ->